Gigs

Upcoming

  • 22/01/16 - 30/11/19 sessie in Leiden at Stg. Utopia
  • 12/02/16 - 30/11/19 Wolfgang Maiwald trio in Laren at Brinkhuis
  • 18/02/16 - 30/11/19 Ruud Meijer in Rotterdam at Walhalla
  • 23/02/16 - 30/11/20 sessie in Tilburg at Paradox
  • 26/02/16 - 30/11/19 One Trick Pony, Harry Connick programma in Oirschot at de Enck
  • 28/02/16 - 30/11/19 One Trick Pony, Harry Connick programma in Etten-Leur at Nieuwe Nobelaer
  • 11/03/16 - 30/11/19 Clazz ensemble in Leeuwarden at Hothouse Jazz
  • 12/03/16 - 30/11/19 One Trick Pony in Hilvarenbeek at Elckerlyc
  • 02/04/16 - 30/11/19 Rogier Telderman trio, Young VIP Tour in Amsterdam at Bimhuis
  • dategrouptimevenuetown
    06-01-16One Trick Pony20:30priveNuenen
    10-01-16One Trick Pony20:30Den HerdBladel
    16-01-16POLDER17:00Frits Phillips GebouwEindhoven
    22-01-16sessie20:00*Leiden
    23-01-16Bach Reflections OrgelparkAmsterdam
    24-01-16One Trick Pony, Harry Connick programma20:30CambrinusHorst
    05-02-16Gare du Nord20:15Cultureel centrum CascadeHendrik Ido Ambacht
    12-02-16Wolfgang Maiwald Trio20:00**
    13-02-16Gare du Nord20:15Isala theaterCapelle ad Yssel
    18-02-16Ruud Meijer20:00WalhallaRotterdam
    19-02-16Gare du Nord20:15Muziekgebouw Frits PhillipsEindhoven
    20-02-16Gare du Nord20:15Theater SneekSneek
    25-02-16Gare du Nord20:15de FlintAmersfoort
    26-02-16One Trick Pony, Harry Connick programma20:00de EnckOirschot
    28-02-16One Trick Pony, Harry Connick programma20:00Nieuwe NobelaerEtten-Leur
    01-03-16Gare du Nord20:15oude Luxor theaterRotterdam
    04-03-16Gare du Nord20:15Theater De PurmarynPurmerend
    05-03-16DelMontis **
    06-03-16One Trick Pony17:00De PauwRoermond
    11-03-16Clazz Ensemble20:00Hothouse JazzLeeuwarden
    12-03-16One Trick Pony20:00ElckerlycHilvarenbeek
    13-03-16Holland Big Band15:00Trumpet PartyNoordwijk
    14-03-16Gare du Nord20:15DeLa Mar theaterAmsterdam
    16-03-16Gare du Nord20:15StadsschouwburgNijmegen
    17-03-16Gare du Nord20:15Stadsschouwburg de HarmonieLeeuwarden
    19-03-16Gare du Nord20:15Theater CastellumAlphen ad Rijn
    19-03-16Gare du Nord0:30JazzfestivalBussum
    23-03-16Gare du Nord20:15Theater de VestAlkmaar
    26-03-16Gare du Nord20:15Theaters TilburgTilburg
    01-04-16Gare du Nord20:15Schouwburg OgetropMeppel
    02-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00BimhuisAmsterdam
    02-04-16Vinnie Vibes, Young VIP Tour20:00BimhuisAmsterdam
    03-04-16Ilja Reingoud Group **
    07-04-16Gare du Nord20:15DilligentiaDen Haag
    08-04-16Gare du Nord20:15Theater de LeestWaalwijk
    09-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00HothouseLeiden
    15-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:30ParadoxTilburg
    15-04-16Vinnie Vibes, Young VIP Tour20:30ParadoxTilburg
    16-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00DJSDordrecht
    16-04-16Vinnie Vibes, Young VIP Tour20:00DJSDordrecht
    19-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00Musis SacrumArnhem
    22-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00De TorEnschede
    23-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00Porgy & BessTerneuzen
    28-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00TivoliUtrecht
    29-04-16Gare du Nord20:15StadsgehoorzaalLeiden
    30-04-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00Lantaren VensterRotterdam
    30-04-16Vinnie Vibes, Young VIP Tour20:00Lantaren VensterRotterdam
    05-05-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00BreblNijmegen
    06-05-16Gare du Nord20:15De VorstinHilversum
    07-05-16Gare du Nord20:15P60Amstelveen
    13-05-16Gare du Nord20:15Fletcher HotelsRosmalen
    16-05-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00Verkadefabrieks-Hertogenbosch
    21-05-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00ArtishockSoest
    28-05-16Rogier Telderman trio, Young VIP Tour20:00DakotaDen Haag
    28-05-16Vinnie Vibes, Young VIP Tour20:00DakotaDen Haag
    17-06-16Cees Trappenburg, try-out War of the Worlds20:00**
    18-06-16Cees Trappenburg, War of the Worlds20:00**
    24-06-16Rogier Telderman trio Vondel CSAmsterdam
    21-08-16Gare du Nord20:15**
    03-11-16CLazz Ensemble20:00TivoliUtrecht
    05-11-16Clazz Ensemble20:00BimhuisAmsterdam
    16-12-16Michiel Stekelenburg quintet20:00Toonzaals-Hertogenbosch
  • dategrouptimevenuetown
    08-01-15Rrood20:00de Witte HolenvoetScherpenzeel
    14-01-15Gare du Nord20:00Theater aan de SlingerHouten
    15-01-15Michiel Stekelenburg 5tet20:00cafe WeemoedTilburg
    17-01-15Gare du Nord20:00Schouwburg het ParkHoorn
    22-01-15Gare du Nord20:00de FlintAmersfoort
    23-01-15Gare du Nord20:00ZaantheaterZaandam
    24-01-15Clazz ensemble20:00Windkracht 13Den Helder
    29-01-15“One Trick Pony” project20:00*Tegelen
    30-01-15Gare du Nord20:00Muziek gebouw Frits PhillipsEindhoven
    31-01-15Gare du Nord20:00Hof TheaterRaalte
    05-02-15Gare du Nord20:00TivoliUtrecht
    06-02-15Gare du Nord20:00Theaterhotel de OranjerieRoermond
    18-02-15Gare du Nord20:00Theater de MeetheSteenwijk
    18-02-15Elizabeth Simonian group12:30EnergiehuisDordrecht
    19-02-15Gare du Nord20:00DilligentiaDen Haag
    20-02-15Rogier Telderman trio22:00OpiumAmsterdam
    22-02-15DelMontis15:00Verkade fabriekS-Hertogenbosch
    25-02-15Rogier Telderman trio22:00Mijke & CoAmsterdam
    26-02-15Gare du Nord20:00Stadsschouwburg Velsenijmuiden
    27-02-15Rogier Telderman trio20:00ParadoxTilburg
    28-02-15Gare du Nord20:00Schouwburg de KampanjeDen Helder
    06-03-15Gare du Nord20:00de OosterpoortGroningen
    07-03-15Wolfgang Maiwald trio20:30De BovenkamerZeist
    08-03-15Wolfgang Maiwald trio16:00cafe MilesAmersfoort
    12-03-15Margriet Sjoerdsma, a tribute to Eva Cassidy19:30KoetshuisHulshorst
    13-03-15Margriet Sjoerdsma, a tribute to Eva Cassidy20:30theater de SchillerUtrecht
    14-03-15Margriet Sjoerdsma, a tribute to Eva Cassidy20:00AgnietenhofTiel
    15-03-15Rogier Telderman trio15:00North Sea Jazz clubAmsterdam
    20-03-15Gare du Nord20:00Stadstheater de BondOldenzaal
    21-03-15Gare du Nord20:00Theater de WillemPapendrecht
    26-03-15sessie21:00cafe MilesAmersfoort
    27-03-15Gare du Nord20:00Theater de MaaspoortVenlo
    28-03-15Gare du Nord20:00Stadstheater ZoetermeerZoetermeer
    29-03-15DelMontis15:00de SchalmBerkel Enschot
    03-04-15Gare du Nord20:00Chasse theaterBreda
    04-04-15Gare du Nord20:00Musis SacrumArnhem
    09-04-15Gare du Nord20:00Stadsschouwburg HaarlemHaarlem
    10-04-15“One Trick Pony” project21:30BlijemakerijTilburg
    11-04-15“One Trick Pony” project20:30CambrinusHorst
    12-04-15“One Trick Pony” project13:00Nieuwe NobelaerEttenleur
    16-04-15Margriet Sjoerdsma, a tribute to Eva Cassidy20:30Theater de FlintAmersfoort
    17-04-15Margriet Sjoerdsma, a tribute to Eva Cassidy20:30Theater de StoepSpijkenisse
    18-04-15Margriet Sjoerdsma, a tribute to Eva Cassidy20:30Theater de MaagdBergen op Zoom
    24-04-15Gare du Nord20:00Theater OdeonZwolle
    25-04-15Gare du Nord20:00Theater t SpeelhuisHelmond
    26-04-15Wolfgang Maiwald trio17:00de FuutScheveningen
    27-05-15Stephanie Francke 4tet20:30de ObservantAmersfoort
    27-05-15Stephanie Francke 4tet23:30Sugar FactoryAmsterdam
    28-05-15sessie21:30cafe MilesAmersfoort
    30-05-15Gare du Nord20:00Porgy & BessTerneuzen
    04-06-15sessie21:00de Twee SpieghelsLeiden
    05-06-15SoulJazz trio16:00BibliotheekSchiedam
    06-06-15Clazz ensemble10:00repetitieAmsterdam
    07-06-15Clazz ensemble16:00Diemen Jazz festivalAmsterdam
    07-06-15sessie20:00Diemen Jazz festivalAmsterdam
    11-06-15sessie21:00cafe MilesAmersfoort
    12-06-15“One Trick Pony” project20:00Artuariums-Hertogenbosch
    14-06-15Wolfgang Maiwald trio14:00Grandcafe t HopHoorn
    18-06-15Wolfgang Maiwald trio20:00le Chat NoirLeiden
    20-06-15Holland Big Band14:00trumpet partyNoordwijk
    20-06-15SoulJazz trio21:30HuzsarDelft
    21-06-15Wolfgang Maiwald trio14:00dag der kunstenZeist
    26-06-15Sebastiaan van Bavel20:00Nederlandse JazzdagRotterdam
    27-06-15sessie21:30HiltonDen Haag
    28-06-15Stephanie Francke 4tet14:00North Sea Round TownRotterdam
    03-07-15sessie21:00Kaapse PrachtRotterdam
    04-07-15DelMontis21:00Jazz RoomBreda
    05-07-15Stephanie Francke 4tet15:00Museum Booijmans, North Sea Round TownRotterdam
    10-07-15DelMontis20:00North Sea Round TownRotterdam
    11-07-15Gerard van Maasakkers15:00*Helmond
    11-07-15Frank Montis trio20:00Jazz in the livingroomRotterdam
    18-07-15De Uitdaging olv Thijs Borsten20:30theater de VestAlkmaar
    08-08-15DelMontis20:30Jazz behind the BeachZandvoort
    13-08-15sessie21:30cafe MilesAmersfoort
    20-08-15Stephanie Francke 4tet18:00jazz in de GrachtDen Haag
    29-08-15OTP, One Trick Pony (Paul Simon)19:00Previeuw, Nieuwe NobelaerEttenleur
    04-09-15Gare du Nord21:00Jazz festivalLaren
    05-09-15Gare du Nord21:00Jazz festivalLaren
    07-09-15OTP, One fine Thing (Harry Connick Jr.)20:00Meneer FritsEindhoven
    12-9-2015OTP, One Trick Pony (Paul Simon)18:00SlowlandsLiempde
    12-9-2015DelMontis feat. Simone Roerade22:00Jazz festivalLeusden
    13-9-2015OTP, One Trick Pony (Paul Simon) Cultuur BoerderijMiddelbeers
    17-9-2015sessie21:30cafe MilesAmersfoort
    19-9-2015Rogier Telderman trio20:00Blue Note sessionsEindhoven
    20-9-2015Stephanie Francke 4tet15:00*Domburg
    27-9-2015De Uitdaging olv Thijs Borsten15:00Onze liever Vrouwe theaterAmersfoort
    2-10-2015DelMontis22:00de BoekenkastCapelle a/d Ijssel
    4-10-2015Wolfgang Maiwald trio15:00DJSDordrecht
    4-10-2015Odeke de Koning20:30ss RotterdamRotterdam
    9-10-2015Gare du Nord21:00North Sea Jazz clubAmsterdam
    10-10-2015Clazz ensemble20:30Hot HouseLeiden
    11-10-2015DiVera15:00Buiksloter KerkAmsterdam
    18-10-2015sessie16:00Koek & BierAlkmaar
    21-10-2015POLDER20:00de KluizOosterhout
    25-10-2015Wolfgang Maiwald trio15:00de MachinistRotterdam
    30-10-2015Gare du Nord20:30W2s-Hertogenbosch
    31-10-2015Gare du Nord17:00Tros muziek cafeHilversum
    4-11-2015sessie20:30de ObservantAmersfoort
    4-11-2015Odeke de Koning15:00Heerema BVZwijndrecht
    4-11-2015sessie21:30cafe MilesAmersfoort
    6-11-2015Stephanie Francke 4tet16:00Lantaren VensterRotterdam
    11-11-2015Rafael Souldust studioRotterdam
    13-11-2015Gare du Nord20:30TivoliUtrecht
    14-11-2015Gare du Nord20:30UndergroundLelystad
    15-11-2015Stephanie Francke 4tet16:00Taste of JazzDeventer
    19-11-2015OTP, One Trick Pony (Paul Simon)20:30Jan van BeschouwhuisGoirle
    20-11-2015Gare du Nord20:30BibelotDordrecht
    21-11-2015POLDER21:00DJSDordrecht
    26-11-2015Gare du Nord20:30HedonZwolle
    27-11-2015OTP, One fine Thing (Harry Connick Jr.)20:00podium BoxtelBoxtel
    29-11-2015sessie17:00DizzyRotterdam
    2-12-2015Orkest van de Luchtmacht10:00repetitieGilze-Rijen
    2-12-2015Vinnie Vibes20:30ToBeRidderkerk
    4-12-2015Gare du Nord20:30KroepoekfabriekVlaardingen
    5-12-2015Clazz ensemble9:30repetitieYmuiden
    5-12-2015Stephanie Francke 4tet15:00Blue Note sessionsEindhoven
    11-12-2015Clazz ensemble20:00de Toonzaals-Hertogenbosch
    13-12-2015Gare du Nord21:00PatronaatHaarlem
    17-12-2015Rogier Telderman trio20:30Beaux Jazz, Chassé theaterBreda
    18-12-2015Käsebrot20:30Theater t SpeelhuisHelmond
    19-12-2015ZouMark Express20:30QbusLeiden
    20-12-2015Käsebrot15:00OdeonZwolle
  • dategrouptimevenuetown
    07-01-14sessie21:00ParadoxTilburg
    10-01-14Gare du Nord20:15CC CascadeHendrik-Ido-Ambacht
    11-01-14Gare du Nord20:15TripodiaKatwijk
    13-01-14Mike Roelofs feat. Dick de Graaf20:00de KlepVenlo
    14-01-14Gare du Nord20:15oude LuxorRotterdam
    17-01-14Gare du Nord20:15PLT. Limburg zaalHeerlen
    19-01-14Michiel Stekelenburg 4tet20:15de DurpshertBerlicum
    24-01-14Gare du Nord20:15de LaweiDrachten
    25-01-14Gare du Nord20:15ZINiN theaterNijverdal
    29-01-14Gare du Nord20:15de OrangerieRoermond
    30-01-14Gare du Nord20:15het KruispuntBarendrecht
    31-01-14Gare du Nord20:15Frits PhilipsEindhoven
    01-02-14Gare du Nord20:15stadsgehoorzaalVlaardingen
    06-02-14Michiel Stekelenburg 4tet20:00de Oude StoepVlaardingen
    08-02-14Gare du Nord20:15de BusselOosterhout
    09-02-14DelMontis20:15*Abcoude
    12-02-14Gare du Nord20:15Goudse SchouwburgGouda
    13-02-14Gare du Nord20:15Veluvine CultuurNunspeet
    15-02-14DelMontis20:15Frits PhilipsEindhoven
    21-02-14Gare du Nord20:15SchouwburgTilburg
    28-02-14Gare du Nord20:15de OosterpoortGroningen
    06-03-14Gare du Nord20:15de PurmarynPurmerend
    07-03-14Clazz ensemble20:00de TorEnschede
    08-03-14Clazz ensemble20:00Lantaren VensterRotterdam
    11-03-14Gerard Kleijn feat. Frank Carlberg20:00de BadcuypAmsterdam
    14-03-14Gerard Kleijn feat. Frank Carlberg20:00priveAbcoude
    15-03-14Clazz ensemble20:00BimhuisAmsterdam
    16-03-14Bart Lust quintet14:00Jazz sociëteitWassenaar
    18-03-14Michiel Stekelenburg 4tet20:00de BadcuypAmsterdam
    20-03-14Wolfgang Maiwald trio15:00Ocean DivaAmsterdam
    21-03-14Gare du Nord20:15Theater de LeestWaalwijk
    23-03-14Wolfgang Maiwald trio17:00cafe BrandonAmsterdam
    25-03-14sessie21:00ParadoxTilburg
    27-03-14Margriet Sjoedsma sings Eva Cassidy20:30Theater t BeestGoes
    28-03-14Margriet Sjoedsma sings Eva Cassidy20:30Theater t KloosterWoerden
    29-03-14Bart Lust quintet19:00Gooise JazzfestivalHilversum
    29-03-14Elizabeth Simonian group22:30Gooise JazzfestivalHilversum
    30-03-14Bart Lust quintet15:00Jazz festivalAlkmaar
    01-04-14sessie21:00ParadoxTilburg
    02-04-14One Trick Pony project20:00CambrinusHorst
    04-04-14Gare du Nord20:15Posthuis theaterHeerenveen
    10-04-14Gare du Nord20:15stadsschouwburgNijmegen
    11-04-14GOK, Soul of America20:30VredenburgUtrecht
    14-04-14Gare du Nord20:15DeLaMar theaterAmsterdam
    16-04-14Gare du Nord21:30Omroep MaxHilversum
    17-04-14sessie21:00de WaagHilversum
    19-04-14Gare du Nord20:15Theater de SpeeldoosVught
    23-04-14SKVR april*
    26-04-14Amina Figarova21:30Baku Jazz CentreBaku (Azerbeidzjan)
    27-04-14Bart Lust quintet15:00ProvadjaAlkmaar
    02-05-14Gare du Nord20:15OLV-kerkHelmond
    03-05-14Gare du Nord20:15stadsgehoorzaalLeiden
    08-05-14Gare du Nord20:15Theater de StoepSpijkenisse
    09-05-14Gare du Nord20:15Chasse theaterBreda
    10-05-14Gare du Nord20:15Theater aan de SchieSchiedam
    14-05-14DelMontis21:00de ObservantAmersfoort
    15-05-14sessie21:00de WaagHilversum
    16-05-14DelMontis22:30Jazz festivalAmersfoort
    17-05-14Gare du Nord20:15Schaffelaar theaterBarneveld
    23-05-14Holland BigBand20:00schouwburg de MeerseHoofddorp
    24-05-14Gare du Nord20:15de HarmonieLeeuwarden
    27-05-14SoulJazz trio17:00t SpantBussum
    28-05-14Bert Smorenburg10:00studioRotterdam
    28-05-14DelMontis20:15cafe van BrachtAarle Rixtel
    29-05-14Jacob Bedaux12:00Jazzy huiskamerssHertogenbosch
    31-05-14CVT presentatie20:30Polanten theaterAmsterdam
    01-06-14Gare du Nord17:00Amsterdamse bosAmstelveen
    03-06-14Bart Lust quintet20:00de BadcuypAmsterdam
    06-06-14Rogier Telderman trio17:00Jazz in DuketownsHertogenbosch
    14-06-14Daniel van Dalen17:00Sail GiethoornGiethoorn
    15-06-14Bart Lust quintet15:00Schelde JazzTerneuzen
    19-06-14Gare du Nord**Wassenaar
    20-06-14Geert Roelofs19:00PregoWeert
    21-06-14Bart Lust quintet23:00VredenburgUtrecht
    28-06-14DelMontis*Jazz aan de VechtDalfsen
    29-06-14Wolfgang Maiwald trio16:00cafe BrandonAmsterdam
    04-07-14Rogier Telderman trio **
    05-07-14Stephanie Francke19:00North Sea round Town, BirdRotterdam
    06-07-14Elizabeth Simonian group15:00de MachinistRotterdam
    11-07-14Stephanie Francke19:00North Sea round TownRotterdam
    10-08-14Gerard van Maasakkers21:00Theaterfestival Boulevards-Hertogenbosch
    13-08-14Gare du Nord20:30Jazz & More festivalHaarlem
    30-08-14Wolfgang Maiwald trio16:00UitmarktAmsterdam
    31-08-14Clazz ensemble13:00UitmarktAmsterdam
    31-08-14Bart Wirtz20:00de BadcuypAmsterdam
    01-09-14Wolfgang Maiwald trio21:00Murpheys LawDen Haag
    08-09-14Rogier Telderman trio15:00Theater t SpeelhuisHelmond
    12-09-14Minyeshu Kifle20:30BimhuisAmsterdam
    14-09-14Wolfgang Maiwald trio17:00American HotelAmsterdam
    18-09-14Wolfgang Maiwald trio20:00RegentenkamerDen Haag
    19-09-14DelMontis plays Ray Charles20:00Jazz festivalUden
    20-09-14DelMontis20:00de ObservantAmersfoort
    21-09-14Wolfgang Maiwald trio20:00cd presentatie, NSJ clubAmsterdam
    26-09-14Clazz ensemble Bach DNA21:00EnergiehuisDordrecht
    27-09-14Clazz ensemble Monk inside out20:00OrgelparkAmsterdam
    28-09-14Clazz ensemble Monk inside out16:00Sehra ArtesanZaandam
    28-09-14totaalfactuur Clazz ensemble 
    04-10-14Wolfgang Maiwald trio20:00BacchusAalsmeer
    05-10-14Wolfgang Maiwald trio15:00DJSDordrecht
    09-10-14Gare du Nord20:00t Paard van TrojeDen Haag
    10-10-14Gare du Nord20:00de GigantApeldoorn
    15-10-14Rogier Telderman trio20:00Jazz RoomBreda
    17-10-14Gare du Nord20:00MezzBreda
    18-10-14Gare du Nord20:00MetropoolHengelo
    23-10-14Gare du Nord20:00t PatronaatHaarlem
    24-10-14Wolfgang Maiwald trio20:00Mirliton theaterUtrecht
    25-10-14Vinnie Vibes20:00*Den Helder
    26-10-14Michiel Stekelenburg16:00cafe ToonNijmegen
    30-10-14Wolfgang Maiwald trio20:00de BadcuypAmsterdam
    29-10-14Rogier Telderman trio15:00*Maastricht
    01-11-14Gare du Nord20:00gebouw TBergen op Zoom
    02-11-14Holland BigBand16:00theater de VesteAlkmaar
    03-11-14sessie22:00cafe WeemoedTilburg
    04-11-14sessie21:00ParadoxTilburg
    06-11-14Gare du Nord20:00LuxorArnhem
    07-11-14Gare du Nord20:00de VorstinHilversum
    08-11-14Odeke de Koning16:00Stork gebouwAmsterdam
    14-11-14Gare du Nord20:00P60Amstelveen
    15-11-14One Trick Pony project20:15St. LucasBoxtel
    16-11-14Stephanie Francke15:00Jazz sociëteitWassenaar
    19-11-14DelMontis20:00de KluiZOosterhout
    20-11-14sessie21:00cafe SavannaDen Haag
    22-11-14Amina Figarova20:00*Middelburg
    23-11-14sessie16:00de Twee SpieghelsLeiden
    27-11-14sessie21:00cafe MilesAmersfoort
    28-11-14Stephanie Francke21:00Kopi SoesoeRotterdam
    29-11-14Wolfgang Maiwald trio15:00ConcertoAmsterdam
    10-12-14Wolfgang Maiwald trio22:00Mijke & Co liveAmsterdam
    11-12-14sessie21:30cafe MilesAmersfoort
    12-12-14Gare du Nord20:00*Delft
    13-12-14Wolfgang Maiwald trio16:00Onder de LindenMidden Beesmster
    14-12-14Wolfgang Maiwald trio20:00de TilLeusden
    20-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    21-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    21-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    22-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    22-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    23-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    23-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    24-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    24-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    25-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    25-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    26-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    26-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    27-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    27-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    28-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    28-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    29-12-14Cascade 201420:00Schouwburg UtrechtUtrecht
    29-12-14Cascade 201415:00Schouwburg UtrechtUtrecht
  • dategrouptimevenuetown
    01-01-13Frank Montis16:00Verkade fabrieksHertogenbosch
    03-01-13Rembrandt Frerichs trio20:00Jazz @ the CrowEindhoven
    04-01-13Bart Lust 5tet15:00Mijkes MiddagAmsterdam
    06-01-13Soul jazz trio11:00Gold gymNieuwegein
    11-01-13Bart Lust 5tet20:30NSJ clubAmsterdam
    12-01-13Rembrandt Frerichs trio20:00Plus EtageBaarle-Nassau
    19-01-13Frank Montis trio21:00cafe 1900Amsterdam
    20-01-13Thomas Martens16:00cafe BerlageEindhoven
    26-01-13Clazz ensemble20:00Mahogany HallEdam
    12-02-13Elizabeth Simonian20:30cd presentatieRotterdam
    13-02-13Rembrandt Frerichs trio19:00SendesaalBremen (D)
    16-02-13Bart Lust 5tet20:30BacchusAalsmeer
    24-02-13Angelo Verploegen15:00Dakota theaterDen Haag
    09-03-13DelMontis20:00PondorosaVreeland
    15-03-13Maria Mendes22:22Winterjazzfestival, KulmhotelSt. Moritz (Ch)
    16-03-13Maria Mendes22:22Winterjazzfestival, KulmhotelSt. Moritz (Ch)
    23-03-13Teus Nobel20:30SchouwburgTilburg
    24-03-13Wolfgang Maiwald trio15:00Hotel de UnieWaddinxveen
    29-03-13sessie21:30de twee SpieghelsLeiden
    02-04-13sessie21:30ParadoxTilburg
    05-04-13Clazz ensemble16:00Mijkes MiddagAmsterdam
    12-04-13Clazz ensemble20:30de ToonzaalsHertogenbosch
    14-04-13Bart Lust 5tet14:00Polls PlaceBergen op Zoom
    19-04-13Mariniers Kapel20:30de BhoeleEerbeek
    20-04-13Teus Nobel22:00DJSDordrecht
    23-04-13sessie21:00ParadoxTilburg
    27-04-13Soul jazz trio14:00MuseumDordrecht
    02-05-13Michiel Stekelenburg20:30Jazz @ the CrowEindhoven
    06-05-13Konrad Koselleck Big Band20:30BimhuisAmsterdam
    07-05-13Kai von Rosenberg20:30BadcuypAmsterdam
    12-05-13Clazz ensemble13:00Stedelijk MuseumAmsterdam
    17-05-13the Fresh Cuts20:30NSJ clubAmsterdam
    19-05-13DelMontis22:30jazzfestivalEnschede
    21-05-13Soul jazz trio18:30Hotel l’EuropeAmsterdam
    24-05-13Wolfgang Maiwald trio & Mimam Spaargaren21:00Meerjazz festivalHoofddorp
    25-05-13DelMontis22:00Meerjazz festivalHoofddorp
    26-05-13Wolfgang Maiwald trio21:00Meerjazz festivalHoofddorp
    31-05-13Root20:30 Heerlen
    01-06-13Soul jazz trio19:00priveRotterdam
    02-06-13DelMontis16:00jazzfestivalVeghel
    17-06-13Vinsent planjer’s Natural Selection21:00Murphey’s LawDen Haag
    20-06-13Kai von Rosenberg21:00de WaagHilversum
    21-06-13Bart Lust 5tet20:00jazzfestival HillegersbergRotterdam
    23-06-13Vinsent planjer’s Natural Selection16:00RegentenkamerDen Haag
    28-06-13Wolfgang Maiwald trio21:00NL jazzdagRotterdam
    28-06-13Elizabeth Simonian22:30NL jazzdagRotterdam
    29-06-13cd opnames Louise KorthalsAmsterdam
    30-06-13cd opnames Louise KorthalsAmsterdam
    30-06-13Wolfgang Maiwald trio20:00de BadcuypAmsterdam
    06-07-13Louise Korthals20:00VondelparkAmsterdam
    07-07-13Soul jazz trio16:00WesterpaviljoenRotterdam
    10-07-13Michiel Stekelenburg quartet21:00WeemoedTilburg
    13-07-13Michiel Stekelenburg quartet17:15NSJ festival, VolgaRotterdam
    14-07-13Auratones feat. Thijs van Leer16:00 Dordrecht
    10-08-13Louise Korthals15:00festivalAlkmaar
    11-08-13Rolf Delfos 4tet15:00Place D’ArcyDordrecht
    15-08-13Gard du Nord22:30Meer festivalHoofddorp
    25-08-13Bart Lust 5tet16:00de FuutDen Haag
    30-08-13Joris Posthumus20:00vd WerffLeiden
    31-08-13Soul jazz trio14:00*Heerjansdam
    31-08-13Soul jazz trio19:00SoifRotterdam
    06-09-13Fresh Cuts19:30NSJ clubAmsterdam
    07-09-13Soul jazz trio20:00*Arnhem
    20-09-13Stephanie Francke20:00jazzfestivalDomburg
    23-09-13One Trick Pony, Paul Simon project21:00meneer FritsEindhoven
    26-09-13Kai von Rosenberg20:00de BadcuypAmsterdam
    27-09-13DelMontis21:00de MuzenvalEersel
    29-09-13Ilja Reingoud Group14:30Dakota theaterDen Haag
    04-10-13Fresh Cuts19:30NSJ clubAmsterdam
    05-10-13Nancy Grooves19:00Rode Kruis GalaEindhoven
    12-10-13GateCrash17:00jazzfestivalEindhoven
    13-10-13Lucas Meijers14:00Theehuis LeidschehoutLeiden
    15-10-13sessie20:00*Arnhem
    18-10-13DelMontis16:00AnversTilburg
    25-10-13Thomas Martens21:00Funk in de WEindhoven
    26-10-13Louise Korthals17:00t ZalmhuisRotterdam
    27-10-13DelMontis16:00Villa RuimzichtDoetinchem
    31-10-13sessie21:00VagabondRotterdam
    01-11-13Frank Montis trio21:00cafe BasTiel
    02-11-13Bart Lust 5tet *Assen
    04-11-13Workshop10:00CodartsRotterdam
    05-11-13Workshop10:00CodartsRotterdam
    06-11-13Workshop10:00CodartsRotterdam
    07-11-13Workshop10:00CodartsRotterdam
    10-11-13Bart Lust 5tet Stedelijk MuseumSchiedam
    15-11-13Bart Lust 5tet hothouse RedbadLeeuwarden
    15-11-13Magische Muziekfabriek10:00VredenburgUtrecht
    17-11-13Magische Muziekfabriek10:00VredenburgUtrecht
    22-11-13Holland BigBand20:00BimhuisAmsterdam
    13-12-13Gard du Nord **
    16-12-13repetitie Cascade2013 SchouwburgUtrecht
    17-12-13repetitie Cascade2013 SchouwburgUtrecht
    18-12-13repetitie Cascade2013 SchouwburgUtrecht
    19-12-13repetitie Cascade2013 SchouwburgUtrecht
    20-12-13repetitie Cascade2013 SchouwburgUtrecht
    21-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    21-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    22-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    22-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    23-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    23-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    24-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    24-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    25-12-13Cascade201312:00SchouwburgUtrecht
    25-12-13Cascade201315:30SchouwburgUtrecht
    26-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    26-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    27-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    27-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    28-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    28-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    29-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    29-12-13Cascade201320:00SchouwburgUtrecht
    30-12-13Cascade201315:00SchouwburgUtrecht
    30-12-13Cascade2013 optional20:00SchouwburgUtrecht
  • dategrouptimevenuetown
    01-01-12DelMontis16:00VerkadefabrieksHertogenbosch
    02-01-12Rembrandt Frerichs19:00WaterfrontAlmere
    05-01-12DelMontis20:00Bar du MatinBrussel
    06-01-12Michiel Stekelenburg 4tet20:00ParadoxTilburg
    08-01-12DelMontis17:00van DiggelenSchiedam
    15-01-12THEO15:00Theater ah SpuiDen Haag
    18-01-12Michiel Stekelenburg 4tet20:00de KluizOosterhout
    19-01-12Kai von Rosenberg21:00de WaagHilversum
    22-01-12Michiel Stekelenburg 4tet21:00de SjuurMaaseik
    23-01-12Michiel Stekelenburg 4tet21:00de Oude StoepVlaardingen
    25-01-12Peer Baierlein20:00JazzstationBrussel
    26-01-12Jasper Lekkerkerk21:30cafe MilesAmersfoort
    29-01-12Wolfgang Maiwald trio20:00cafe DanteAmsterdam
    31-01-12Bart Lust 5tet22:00DizzyRotterdam
    02-02-12Kai von Rosenberg21:00de WaagHilversum
    04-02-12Bart Lust 5tet21:00DJSDordrecht
    05-02-12Bart Lust 5tet20:00IJgenweisBoverkarspel
    14-02-12cd opname10:00Elizabeth SimonianWoerdens Verlaat
    16-02-12Jasper Lekkerkerk21:30cafe MilesAmersfoort
    17-02-12Frans Heemskerk21:00de Twee SpieghelsLeiden
    19-02-12Bart Lust 5tet14:00de TilLeusden
    20-02-12Rembrandt Frerichs21:00Murphey’s LawDen Haag
    21-02-12cd opname10:00Bart LustAmsterdam
    22-02-12Sessie Sander de Bie22:00de SpaarbankTilburg
    23-02-12Bart Lust 5tet21:00jazz@bowling loosdrechtLoosdrecht
    04-03-12Herman Pardon feat. Tutu Puoane *Mopertingen
    06-03-12cd opname10:00Bart LustAmsterdam
    07-03-12Wolfgang Maiwald trio19:00de BadcuypAmsterdam
    08-03-12Jasper Lekkerkerk21:30cafe MilesAmersfoort
    10-03-12Rembrandt Frerichs20:00BacchusAalsmeer
    11-03-12Bart Lust 5tet17:00to the FullHaarlem
    14-03-12Rembrandt Frerichs *Novosibirsk
    15-03-12Rembrandt Frerichs *Novosibirsk
    16-03-12Rembrandt Frerichs *Novosibirsk
    18-03-12Rembrandt Frerichs20:00WaterfrontAlmere
    24-03-12Lex van Wel orchestra feat. Laura Fygi20:00stadsschouwburgAalsmeer
    25-03-12Daniel van Dalen22:00*Alkmaar
    26-03-12Michiel Stekelenburg 4tet21:30WeemoedTilburg
    27-03-12Michiel Stekelenburg 4tet21:30DizzyRotterdam
    29-03-12Frank Montis21:00t NonnetjeAmersfoort
    30-03-12cd release Rembrandt Frerichs trio20:00ToonzaalsHertogenbosch
    31-03-12Rembrandt Frerichs14:00Opium TVAmsterdam
    01-04-12Michiel Stekelenburg 4tet16:00Koek & BierAlkmaar
    01-04-12Wolfgang Maiwald trio20:00cafe DanteAmsterdam
    03-04-12Andreas Suntrop10:00liedjes met kinderenUtrecht
    03-04-12Rembrandt Frerichs22:00DizzyRotterdam
    07-04-12Elizabeth Simonian0:00DJSDordrecht
    08-04-12Maaike den Dunnen16:00Stedelijk MuseumSchiedam
    13-04-12Andreas Suntrop15:00BlaakRotterdam
    14-04-12DelMontis21:30DJSDordecht
    15-04-12THEO15:00Theater ah SpuiDen Haag
    16-04-12Andreas Suntrop10:00liedjes met kinderenUtrecht
    17-04-12sessie21:00ParadoxTilburg
    19-04-12Kai von Rosenberg21:00de WaagHilversum
    21-04-12Michiel Stekelenburg 4tet14:00radio Jaap BootsHilversum
    22-04-12Michiel Stekelenburg 4tet15:00de SchalmBerkel Enschot
    23-04-12Nils van Haften7:00GolfclubWassenaar
    23-04-12SKVR april*
    25-04-12Holland Big Band feat. Esther Hart20:00CineMecEde
    27-04-12Lex van Wel orchestra feat. Laura Fygi de HofnarValkenswaard
    30-04-12DelMontis17:00koninginnedag festivalLeiden
    07-05-12Ruff Sound (tribute to Ornette)21:30cafe WeemoedTilburg
    11-05-12Rolf Delfos22:00de ObservantAmersfoort
    12-05-12DelMontis22:00Keistad Jazz, GroenmarktAmersfoort
    13-05-12THEO feat Michael Moore15:00Theater ah SpuiDen Haag
    14-05-12Rembrandt Frerichs21:00Murphey’s LawDen Haag
    17-05-12Rembrandt Frerichs15:00Jazz in Duketown, huiskamerconcertsHertogenbosch
    18-05-12Rembrandt Frerichs16:00radio 6: Meikes MiddagAmsterdam
    20-05-12Michiel Stekelenburg 4tet15:00jazzfestivalHelmond
    25-05-12Rembrandt Frerichs15:00jazz in DuketownsHertogenbosch
    26-05-12Clazz ensemble20:00OrgelparkAmsterdam
    27-05-12Clazz ensemble *Rheine (D)
    28-05-12DelMontis*jazz in DuketownsHertogenbosch
    01-06-12Lace20:30Voetbal museumMiddelburg
    11-06-12Rembrandt Frerichs trio21:00Murphey’s LawDen Haag
    16-06-12Kars Veling16:00societeit de MaasRotterdam
    17-06-12THEO feat Oene van Geel15:00Theater ah SpuiDen Haag
    22-06-12Michiel Stekelenburg 4tet15:00NL JazzdagRotterdam
    23-06-12DelMontis20:00jazzfestivalNoordwijk
    28-06-12recital Kumar Roozen20:00conservatoriumTilburg
    29-06-12Divera de ParadeRotterdam
    30-06-12Joost Kesselaar16:00CottonclubAmsterdam
    08-07-12DelMontis14:00Jazz Round TownRotterdam
    09-07-12Rembrandt Frerichs trio21:00Murphey’s LawDen Haag
    13-07-12Rembrandt Frerichs trio20:30BimhuisAmsterdam
    23-07-12Divera22:30de ParadeUtrecht
    14-08-12Divera22:30de ParadeAmsterdam
    24-08-12Angelo Verploegen19:30ConcertgebouwAmsterdam
    25-08-12Hot Town19:00 Montfoort
    16-08-12DelMontis15:00Jazzfestival HillegersbergRotterdam
    08-09-12Rembrandt Frerichs trio17:00jazz festivalDen Haag
    09-09-12DelMontis13:30jazz festivalOirschot
    15-09-12Holland Big Band20:00jazz festivalNieuwegein
    16-09-12Michiel Stekelenburg 4tet Lantaren VensterRotterdam
    21-09-12Ruff Sound, cd presentatie “Peace” Ode the Music of Ornette Coleman20:30ParadoxTilburg
    23-09-12Thomas Martens16:00:00BerlagesHertogenbosch
    28-09-12DiVera20:00:00QbusLeiden
    02-10-12sessie21:00:00ParadoxTilburg
    03-10-12Shirma Rouse22:00:00Hostel RoomRotterdam
    12-10-12Rembrandt Frerichs trio20:00:00AkbankIstanbul (Turkey)
    13-10-12Rembrandt Frerichs trio20:00:00Universaty AnakaraAnkara (Turkey)
    14-10-12Rembrandt Frerichs trio22:00:00PeyoteEskisehir (Turkey)
    17-10-12DelMontis20:30:00de KluizOosterhout
    18-10-12Kai von Rosenberg21:00:00de WaagHilversum
    20-10-12Michiel Stekelenburg 4tet22:30:00DJSDordrecht
    28-10-12Bart Lust 5tet15:00:00de BommelBreda
    29-10-12Konrad Kosseleck Big Band10:00:00cd opnames Koning van KatorenAmsterdam
    02-11-12Rolf Delfos20:00:00PulgriDen Haag
    03-11-12Frank Montis20:00:00de UniRotterdam
    04-11-12Clazz ensemble20:00:00huis VerlorenHoorn
    10-11-12Bart Lust 5tet21:00:00*Kennermerland
    18-11-12DelMontis15:30:00Meer JazzHoofddorp
    21-11-12Feist tribute20:00:00de KluizOosterhout
    22-11-12Floris van der Vlught21:00:00Heiniken HoekAmsterdam
    25-11-12Rembrandt Frerichs trio17:00:00LuxNijmegen
    27-11-12Levantasy AvrambarJerusalem (Israël)
    29-11-12Levantasy Bet HayotserTel-Aviv (Israël)
    30-11-12Levantasy Kibbutz MaabarotMaabarot (Israël)
    01-12-12Levantasy Music CentreAkko (Israël)
    11-12-12Gerard Kleijn *Aalsmeer
    14-12-12Kim Hoorweg20:00:00BirdRotterdam
    16-12-12Bart Lust 5tet16:00:00Koek & BierAlkmaar
    21-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    22-12-12Cascade15:00:00schouwburgUtrecht
    22-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    23-12-12Cascade15:00:00schouwburgUtrecht
    23-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    24-12-12Cascade15:00:00schouwburgUtrecht
    24-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    25-12-12Cascade12:00:00schouwburgUtrecht
    25-12-12Cascade15:30:00schouwburgUtrecht
    26-12-12Cascade12:00:00schouwburgUtrecht
    26-12-12Cascade15:30:00schouwburgUtrecht
    27-12-12Cascade15:00:00schouwburgUtrecht
    27-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    28-12-12Cascade15:00:00schouwburgUtrecht
    28-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    29-12-12Cascade15:00:00schouwburgUtrecht
    29-12-12Cascade20:00:00schouwburgUtrecht
    30-12-12Cascade12:00:00schouwburgUtrecht
    30-12-12Cascade15:30:00schouwburgUtrecht
         
  • dategrouptimevenuetown
    01-01-11Frank Montis trio16:00VerkadefabrieksHertogenbosch
    02-01-11Rembrandt Frerichs16:00WaterfrontAlmere
    03-01-11Michiel Stekelenburg 4tet21:00WeemoedTilburg
    08-01-11DelMontis20:00DJSDordrecht
    09-01-11DelMontis16:00van DiggelenSchiedam
    11-01-11cd recordings Michiel Stekelenburg10:00E-sound studioWeesp
    12-01-11cd recordings Michiel Stekelenburg10:00E-sound studioWeesp
    13-01-11Rembrandt Frerichs13:00AzijnfabrieksHertogenbosch
    27-01-11Clazz ensemble18:00De Wereld Draait Door, wester gasfabriekAmsterdam
    30-01-11Ornette Coleman project15:00ThembiMaastricht
    01-02-11Jeroen van Vliet21:00ParadoxTilburg
    04-02-11Clazz ensemble20:00de RegentesDen Haag
    05-02-11Clazz ensemble20:00BimhuisAmsterdam
    11-02-11Clazz ensemble20:00de DoelenRotterdam
    12-02-11Bart Lust 5tet21:00theater het KloosterWoerden
    18-02-11Clazz ensemble20:00ToonzaalsHertogenbosch
    19-02-11Casino showband20:00t StammineekeMijsherenland
    20-02-11Le Fantasy13:00Nooreidervermaningde Rijp
    21-02-11Konrad Koselleck BB feat: Izaline Calister21:00BimhuisAmsterdam
    27-02-11Rembrandt Frerichs17:00to the FullHaarlem
    05-03-11Tutu Puoane, It began in Africa20:00de WerfBrugge
    09-03-11Tutu Puoane, It began in Africa20:00Jaques Pelzer clubLuik
    11-03-11Tutu Puoane, It began in Africa20:00AcademiezaalSint Truiden
    12-03-11Tutu Puoane, It began in Africa20:00t ForumWervik
    18-03-11Elizabeth Simonian20:30theater het PleinRidderkerk
    20-03-11Joris Posthumus15:00BibliotheekTilburg
    20-03-11DelMontis21:00de SjuurMaaseik
    27-03-11Tini Thomsen19:00jazzfestivalDeurne
    29-03-11cd recordings Maaike Hermans10:00BJB studioBoxmeer
    29-03-11Ornette Coleman project20:00Musis SacrumArnhem
    30-03-11cd recordings Maaike Hermans10:00BJB studioBoxmeer
    07-04-11SoulJazz trio17:00Conferetiecentrum BovendonkHoeven
    08-04-11Rembrandt Frerichs20:00de DoelenRotterdam
    10-04-11DelMontis18:00TeerkamerWoudrichem
    12-04-11Tom Beek17:00PieterskerkLeiden
    12-04-11sessie21:30ParadoxTilburg
    14-04-11Lex van Wel20:00Hart van Holland, NijkerkNijkerk
    17-04-11Rembrandt Frerichs15:00KerkRuigoord
    19-04-11Tom VanDyck19:00Districthuis DeurneAntwerpen
    21-04-11SoulJazz trio19:00Zuidlands hoeveZuidland
    24-04-11Taylor Made15:00Wapen van RijsbergenDriebergen
    25-04-11Rembrandt Frerichs18:00East of Eastern festivalNijmegen
    07-05-11Offley trio15:00de BoerderijArnhem
    21-05-11Tom VanDyck T-Unit421:00JazzklubLokeren
    29-05-11THEO feat: Jasper Blom13:00Theater ah SpuiDen Haag
    02-06-11DelMontis20:00JazzfestivalBreda
    04-06-11Rembrandt Frerichs14:00JazzfestivalLeiden
    04-06-11Holland Big Band19:00JazzfestivalHoorn
    05-06-11Clazz ensemble20:00BimhuisAmsterdam
    06-06-11sessie21:30WeemoedTilburg
    11-06-11Holland Big Band20:00Tempelhof-SchonebergBerlijn
    12-06-11Holland Big Band20:00Kammermusikaal der PhilharmonieBerlijn
    16-06-11Bosco19:00WatergoedValburg
    18-06-11DelMontis20:00Porgy & BessTerneuzen
    19-06-11Frank Montis trio16:00Porgy & BessTerneuzen
    19-06-11Holland Big Band22:00de ParadeRotterdam
    24-06-11Clazz ensemble21:30Lantaarn VensterRotterdam
    25-06-11Rob van de Wouw20:00JazzfestivalAlmere
    01-07-11Sander Tournier14:00BV BoogaardtKrimpen ad Lek
    03-07-11Rembrandt Frerichs14:00SonnevelthuisRotterdam
    04-07-11cd recordings Rembrandt Frerichs10:00Tanger studioAmsterdam
    05-07-11cd recordings Rembrandt Frerichs10:00Tanger studioAmsterdam
    08-07-11Rembrandt Frerichs20:30North Sea jazzfestivalRotterdam
    09-07-11Clazz ensemble20:00His Masters choise Feat: Jacob TVZwolle
    13-08-11DelMontis16:00JazzfestivalAarschot
    23-08-11cd recordings Rembrandt Frerichs10:00Tanger studioAmsterdam
    24-08-11cd recordings Rembrandt Frerichs10:00Tanger studioAmsterdam
    27-08-11Bart Lust 5tet16:00Uitmarkt concertgebouwAmsterdam
    03-09-11Kars Veling15:00Huis ten DonckRidderkerk
    09-09-11DelMontis14:00Meikes middag, westergasfabriekAmsterdam
    10-09-11Konrad Koselleck BB, “9-11 ten years after” feat: Claron McFadden & Osama Abdulrasol20:30Lantaarn VensterRotterdam
    11-09-11THEO15:00Theater ah SpuiDen Haag
    11-09-11Konrad Koselleck BB, “9-11 ten years after” feat: Claron McFadden & Osama Abdulrasol20:30de RegentesDen Haag
    12-09-11Konrad Koselleck BB, “9-11 ten years after” feat: Claron McFadden & Osama Abdulrasol20:30BimhuisAmsterdam
    13-09-11Clazz ensemble20:00His Masters choise Feat: Jacob TVGroningen
    16-09-11Wild Party20:00M-LabAmsterdam
    17-09-11DelMontis20:00JazzfestivalOud-Beijerland
    18-09-11Wild Party20:00DelamarAmsterdam
    19-09-11Wild Party20:00DelamarAmsterdam
    20-09-11Wild Party20:00DelamarAmsterdam
    21-09-11Wild Party20:00concertgebouwGroningen
    22-09-11Rembrandt Frerichs19:00NS station AmersfoortAmersfoort
    23-09-11Wild Party20:00DilligentiaDen Haag
    24-09-11Wild Party20:00Parkstad theatersHeerlen
    25-09-11Wild Party15:00OrpheusApeldoorn
    26-09-11Wild Party20:00Chasse theaterBreda
    27-09-11Wild Party20:00het SpeelhuisHelmond
    30-09-11Wild Party20:00theater de MytheGoes
    01-10-11Wild Party20:00AmphionDoetinchem
    03-10-11Wild Party20:00ParktheaterEindhoven
    04-10-11Wild Party20:00Oude LuxorRotterdam
    06-10-11Wild Party20:00stads schouwburgUtrecht
    07-10-11Wild Party20:00de HarmonieLeeuwarden
    08-10-11Wild Party20:00stads schouwburgLeiden
    12-10-11Bart Lust 5tet20:00ZaantheaterZaanstad
    13-10-11Rembrandt Frerichs19:00NS station WTC Zuid, AmsterdamAmsterdam
    15-10-11Frank Montis trio21:00MerzDordrecht
    20-10-11Kai von Rosenberg20:00de WaagHilversum
    22-10-11Licks & Brains BigBand20:00PhoenixDelft
    23-10-11Bart Lust 5tet15:00Hotel de BeursHoofddorp
    26-10-11Ferhan Othay20:00ZomerlustTilburg
    28-10-11Freddy’s20:00Hotel New YorkRotterdam
    30-10-11Dirk Beets ” Butterfleisch”14:00de komNieuwegein
    05-11-11Lex van Wel orchestra feat. Laura Fygi20:00FygitheaterZeist
    06-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen14:00LuxNijmegen
    09-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00November Music, VerkadefabrieksHertogenbosch
    10-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00concertgebouwBrugge
    11-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00VredenburgUtrecht
    12-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00concertzaalMiddelburg
    13-11-11Angela van rijthoven12:00KMA jazzBreda
    15-11-11Aron Raams21:00ParadoxTilburg
    16-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00Plaza FuturaEindhoven
    17-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00stadsgehoorzaalLeiden
    18-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00de DoelenRotterdam
    19-11-11Clazz ensemble feat. His Masterschoice: Louis Andriessen20:00BimhuisAmsterdam
    20-11-11cd recordings Ornette Coleman Project0:00Fattoria studioOsnabrück
    21-11-11cd recordings Ornette Coleman Project0:00Fattoria studioOsnabrück
    22-11-11Vinsent Spitters20:00cafe de StudioTilburg
    24-11-11Rembrandt Frerichs20:00radio VirusRotterdam
    25-11-11DelMontis6:00the Beat, radio 6Hilversum
    27-11-11DelMontis16:00Arrow Jazz, cafe HofmanUtrecht
    04-12-11Bart Lust 5tet20:00Huis VerlorenHoorn
    09-12-11Angelo Verploegen20:00ToonzaalsHertogenbosch
    10-12-11DelMontis20:00Kontact der KontinentenSoesterberg
    11-12-11THEO15:00Theater ah SpuiDen Haag
    13-12-11Michiel Stekelenburg 4tet20:00SchunckHeerlen
    16-12-11Jazz centrale16:00Raboud UniversiteitNijmegen
    18-12-11Joris Posthumus 4tet16:00*Ruigoord
    28-12-11Rembrandt Frerichs13:00de DoelenRotterdam
  • dategrouptimevenue & town
    06-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta20:00Frits Phillipszaal, Eindhoven
    07-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta20:00Stadsgehoorzaal, Leiden
    08-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta20:00Oosterpoort, Groningen
    09-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta20:00Philharmonie, Haarlem
    10-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta20:00de Doelen, Rotterdam
    12-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta20:00Concertgebouw, Amsterdam
    14-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta Schouwburg, Tilburg
    15-01-10Frank Montis Zeezicht, Breda
    16-01-10Wende Snijders + Amsterdam Sinfonietta Odeon, Zwolle
    02-02-10Simone Kleinsma20:00Eindhoven
    04-02-10Holland Big Band theater Cultura, Ede
    07-02-10Rembrandt Frerichs15:00Winfrieds Weekend, Radio 6
    09-02-10Simone Kleinsma20:00Terneuzen
    10-02-10Rembrandt Frerichs21:00Arnhem
    12-02-10Michiel Stekelenburg20:00Jazz zolder, Mechelen
    13-02-10Holland Big Band20:00de Doelen, Rotterdam
    15-02-10cd recording Tuesday Night Orchestra Osnabrück
    16-02-10cd recording Tuesday Night Orchestra Osnabrück
    17-02-10Rembrandt Frerichs20:00Bimhuis, Amsterdam
    18-02-10DelMontis20:00de Tuinen, Rotterdam
    20-02-10Tutu Puoane 4tet20:00Leuven
    27-02-10Rembrandt Frerichs18:00Regentenkamer, Den Haag
    28-02-10Taylor Made12:00Witte Paard, Cabouw
    28-02-10Holland Big Band16:30de Harmonie, Leeuwarden
    02-03-10Simone Kleinsma20:00Ymuiden
    04-03-10Rembrandt Frerichs12:00Harlingen
    07-03-10Berthil Busstra15:00de Compagnie, Nijmegen
    09-03-10Simone Kleinsma20:00Den Haag
    14-03-10Frank Montis16:00van Diggelen, Schiedam
    20-03-10Rembrandt Frerichs20:00DJS, Dordrecht
    21-03-10Taylor Made15:00Oudewater
    25-03-10Rembrandt Frerichs10:00Slot Rossum, Rossum
    28-03-10Kai von Rosenberg15:00City of Weesopa, Weesp
    29-03-10Taylor Made22:00Gouda
    02-04-10DelMontis21:00Zeezicht, Breda
    03-04-10Pascal Vermeer16:00Regentenkamer, Den Haag
    05-04-10Jeroen van Vliet trio16:00cafe Themby, Maastricht
    12-04-10sessie22:00Weemoed, Tilburg
    15-04-10Kai von Rosenberg21:00Dudok, Hilversum
    18-04-10Rembrandt Frerichs13:00Ommen
    25-04-10Rob van de Wouw/Tunnelvision16:30poll jazzcafe, Bergen op Zoom
    27-04-10DelMontis08:30Radio 6
    28-04-10de Freddies21:00Hotel New York, Rotterdam
    01-05-10Marc Huynen20:00Glaspaleis, Heerlen
    06-05-10Clazz ensemble19:00Zuidas, Amsterdam
    10-05-10sessie22:00Weemoed, Tilburg
    22-05-10Clazz ensemble cd recording, Middelburg
    23-05-10Clazz ensemble cd recording, Middelburg
    23-05-10Clazz ensemble20:00Jazz festival, Middelburg
    23-05-10Clazz ensemble cd recording, Middelburg
    28-05-10Jeroen van Vliet trio21:30Jazz festval Preveza, Greece
    29-05-10Jeroen van Vliet trio21:30Jazz festval Athens, Greece
    30-05-10Jeroen van Vliet trio21:15Syros, Greece
    04-06-10Konrad Koselleck BB feat. Candy Dulfer & Hind20:00kleine zaal concertgebouw, Amsterdam
    06-06-10Rob van de Wouw/Tunnelvision21:00cafe Cremers, Den Haag
    10-06-10Lex van Wel20:00the Grand Sofitel, Amsterdam
    11-06-10cd recording Smoorstudio, Rotterdam
    12-06-10Clazz ensemble21:00Plusetage, Baarle Nassau
    12-06-10cd recording Smoorstudio, Rotterdam
    13-06-10sessie16:00de Doffer, Amsterdam
    18-06-10Rob van de Wouw/Tunnelvision Castell dem Porda, Gerona Spain
    20-06-10cd recording Fattoria studio, Osnabrück
    21-06-10cd recording Fattoria studio, Osnabrück
    24-06-10cd recording Senual14:00Weesp
    26-06-10Auratones20:00Hilversum
    27-06-10Michiel Stekelenburg15:00Aarschot
    27-06-10da Cruz19:00Best
    02-07-10Sweet Sensation20:00Amerongen
    03-07-10Rolf Delfos18:00Noordwijk
    04-07-10Rembrandt Frerichs20:00Jazz round Town, Rotterdam
    09-07-10Jeroen van Vliet trio20:00Jazz round Town, Rotterdam
    11-07-10Carlo Banning15:00Sofia
    07-08-10Bart Wirtz15:00de 2 Spieghels, Leiden
    13-08-10DelMontis21:30Jazzfestival, Delft
    14-08-10Offley trio20:00Ede
    16-08-10Young Sinatra’s22:00de Parade, Utrecht
    22-08-10Rolf Delfos21:00Yburg, Amsterdam
    27-08-10Rembrandt Frerichs22:00Jazzfestival, Venlo
    04-09-10Aaron Raams, Bass Desires proj.15:00Paradox, Tilburg
    05-09-10Sensual13:00uitmarkt, Arnhem
    05-09-10Sensual19:00Paradiso, amsterdam
    11-09-10Rembrandt Frerichs20:00Madrid, Spain
    18-09-10DTX20:00Uden
    19-09-10Rembrandt Frerichs14:30Dronten
    25-09-10Dick de Graaf20:00DJS, Dordrecht
    26-09-10Clazz ensemble16:00Rotpod festival, Rotterdam
    01-10-10Clazz ensemble20:00cd presentation, Middelburg
    02-10-10RJO20:00Rotterdam
    03-10-10Clazz ensemble15:00Perron 3, Rosmalen
    07-10-10Wolfgang Maiwald14:00radio, Amsterdam
    10-10-10Wolfgang Maiwald20:00cd presentation, Amsterdam
    11-10-10Rembrandt Frerichs20:00Arnhem
    14-10-10You’ve got a friend20:00theater de Molen, Beuningen
    15-10-10Margriet Sjoerdsma20:00Grote Kerk, Alkmaar
    19-10-10sessie21:30Paradox, Tilburg
    23-10-10Rembrandt Frerichs21:00fort de Hel, Willemstad
    24-10-10You’ve got a friend16:00Berlage, Eindhoven
    31-10-10Rembrandt Frerichs20:00Waterfront, Almere
    04-11-10Sarah Fairfield19:00Grote Kerk, Beckum
    06-11-10Casino showband20:00Jaiselings Royal Palace, Werhout
    07-11-10THEO & Jesse van Ruller15:00theater ah Spui, Den Haag
    13-11-10Lucette20:00theaterboot, Amsterdam
    14-11-10Michiel Stekelenburg15:00de 2 Spieghels, Leiden
    17-11-10DelMontis20:00de Kluiz, Oosterhout
    20-11-10Flat Out20:00Delft
    20-11-10sessie20:00Murphey’s, den Haag
    21-11-10Rembrandt Frerichs15:00Jazz @ the HUB, Rotterdam
    25-11-10Rembrandt Frerichs Breda
    27-11-10DelMontis20:00SJU huis, Utrecht
    11-12-10Rembrandt Frerichs18:00Regentenkamer, Den Haag
    18-12-10Rembrandt Frerichs20:00Bacchus, Aalsmeer
    19-12-10THEO & John Rocco15:00theater ah Spui, Den Haag
    31-12-10Casino showband20:00P&O Ferries